Taupant jūsų laiką, užsakymus rekomenduojame atlikti renkantis pristatymą į paštomatus arba kurjeriu.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kodėl jūsų prekės tokios pigios?

Visada stengiamės pasiūlyti patrauklias ir konkurencingas kainas rinkoje, bendradarbiauti su daugeliu Lietuvos ir Europos didmenininkų. Taip pat prekes einamuoju laiku įsigydami ten, kur tuo metu jos pateikiamos mažiausia kaina, gebame pateikti patrauklesnes pardavimo kainas Jums. Taip pat vykdome ir telefonų supirkimą, kas leidžia pateikti žemiausias pardavimo kainas rinkoje. Atsižvelgdami į prekės technines galimybes, antkainį uždedame ne skaičiuodami daugeliui mobiliųjų telefonų parduotuvių įprastą procentinį antkainį, bet pateikdami realią prekės galimybes atitinkančią kainą.

Ar jūsų prekes galima pamatyti „gyvai“ ir įsigyti iškart be papildomų užsakymų?

Daugumą www.balticmobiles.lt matomų prekių galite įsigyti iškart Baltic Mobiles salonuose. Ar tuo metu Jūsų pasirinktas salonas turi pageidaujamą prekę, prieš vykstant siūlome pasidomėti kontaktų skiltyje nurodytais salonų telefono numeriais.

Kuriam laikotarpiui suteikiama Garantija?

Atskiroms prekėms Gamintojai ar Tiekėjai dažnai suteikia skirtingas Nemokamo Garantinio aptarnavimo trukmes. Siekiant išvengti nesusipratimų, prieš užsakant prekę, siūlome tiksliai pasidomėti prekei suteikiamu Garantiniu laikotarpiu el.paštu info@balticmobiles.lt arba kontaktų skiltyje nurodytais salonų telefono numeriais.

Kur atliekamas Garantinis aptarnavimas?

Kiekvienos prekės Garantinėje pažymoje yra nurodyti adresai, kuriais galima pristatyti sugedusią prekę įgaliotam serviso atstovui nustatytu Garantiniu laikotarpiu.

Ar galiu būti tikras Garantinio aptarnavimo kokybe?

UAB „Baltic Mobiles“ įsipareigoja pakeisti prekę į analogišką, jei ji sugedo nepataisomai Garantiniu laikotarpiu ir iki tol buvo naudojama tinkamai pagal visus Gamintojo nustatytus reikalavimus. Prekei sugedus nepataisomai, įgaliotas servisas Jums išrašys Prekės brokavimo arba techninės patikros aktą. Jei pakeisti prekės neturėsime kuo, grąžinsime Jums už prekę sumokėtus pinigus.

Ar galiu derėtis dėl prekės kainos?

Savo klientams visada stengiamės pasiūlyti prekės kokybę atitinkančias patraukliausias kainas rinkoje. Jei analogišką prekę randate pigiau, galite mus informuoti el. paštu, pateikdami prekės nuorodą su pigesne kaina kitoje oficialioje e-parduotuvėje ir Jums atsakydami mes pasistengsime pateikti ne brangesnę arba dar patrauklesnę kainą nurodytai prekei.

Kokiu būdu galiu atsiskaityti už prekes?

Atsiskaityti už įsigyjamas prekes galite bankiniu pavedimu – po užsakymo į  Jūsų nurodytą el.paštą bus suformuota ir išsiųsta išankstinė sąskaita, taip pat grynais pinigais bet kuriame „Baltic Mobiles“ salone arba atsiimant prekę siuntos pristatymo metu.

Per kiek laiko pristatysite užsakytą prekę ir kiek kainuos pristatymas?

Prekės visoje Lietuvoje pristatomos per 1-7 darbo dienas po apmokėjimo ar užsakymo kurjeriu. Pristatymo kaina Lietuvoje nuo 2,79 euro (išskyrus Kuršių neriją). Pristatymo kaina užsienyje - 15 eurų (laikinai siunčiame tik į Baltijos šalis), į Kuršių neriją - 39 eurai . Dėl tikslesnio pristatymo termino atskiroms prekėms, prieš užsakant, siūlome pasiteirauti el.paštu info@balticmobiles.lt arba kontaktų skiltyje nurodytais salonų telefono numeriais.

Ar išrašote sąskaitas faktūras?

Taip, kiekvienai parduodamai prekei galime išrašyti sąskaitą faktūrą. Kai kurioms prekėms galima tik maržinė sąskaita faktūra, todėl verslo subjektams prieš užsakant rekomenduojame pasiteirauti, ar pageidaujamai prekei taikomas 21 proc. PVM tarifas.

Ar prekes parduodate išsimokėtinai ir ką turėčiau žinoti apie pirkimą išsimokėtinai?

Prekes išsimokėtinai mūsų prekybos salonuose ir e-parduotuvėje galite įsigyti per "Mokilizingo" bendrovę. Minimali finansuojama suma išsimokėjimui 50 Eur. Pasiūlymą Jums dėl pirkimo išsimokėtinai suformuoja ir priima Lizingo bendrovė, į kurios sistemą esate nukreipiami pildydami prekės pirkimo duomenis įprastu būdu krepšelyje ir mokėjimo paskirtyje pasirinkę "lizingu".

Taip pat galite atvykti į bet kurį „Baltic Mobiles“ saloną. Su savimi būtina turėti LR pasą, galiojančią asmens tapatybės kortelę arba leidimą nuolat gyventi Lietuvoje.

PASTABA: Naudojantis išperkamosios nuomos paslauga www.balticmobiles.lt esančios prekės brangsta 5 proc. nuo fiksuotos prekės kainos mokant visą sumą iškart.

Neradai atsakymo?

Kilus kitiems klausimams kreipkitės el.paštu info@balticmobiles.lt arba kontaktų skiltyje nurodytais salonų telefono numeriais.

Balticmobiles.lt - Mobiliųjų telefonų ir jų priedų parduotuvė © 2022