Taupant jūsų laiką, užsakymus rekomenduojame atlikti renkantis pristatymą į paštomatus arba kurjeriu.

Pirkimo vadovas

Pirkimo process balticmobiles.lt internetinėje parduotuvėje yra gana nesudėtingas ir galite tai padaryti vos per kelias minutes. Tam tereikia atlikti kelis žingsnius, kurių metu reikės pateikti informaciją apie pirkėją, pasirinkti prekės pristatymo, bei atsiskaitymo už ją būdus. Visa tai galite atlikti taip:

1. balticmobiles.lt internetinėje parduotuvėje išsirinkite norimą prekę ar prekes, bei įsidėkite į krepšelį, spustelėjus šalia prekės esantį mygtuką - Į krepšelį (1 ir 2 pav.).

1 paveikslėlis

2 pav.

2 paveikslėlis

2. Baigus apsipirkimą ir į krepšelį įsidėjus norimas prekes, spauskite puslapio viršuje esantį mygtuką Krepšelis – Į krepšelį, kur pamatysite savo suformuotą prekių krepšelį. Jei kaina ir kiekis nurodyti teisingai, tuomet spauskite mygtuką – Formuoti užsakymą (3 pav.), taip pradėdami atsiskaitymo procesą.

3 pav.

3 paveikslėlis

3.  Pradėjus atsiskaitymą, pirmame žingsnyje turite pasirinkti vieną iš dviejų – Registruotis arba Svečio užsakymas. Pasirinkus Registruotis, Jūs užsiregistruosite Balticmobiles.lt internetinėje parduotuvėje, kas leis Jums prisijungus matyti užsakymo būseną ar perkant antrą kartą, Jums nebereikės pildyti informacijos laukų, kadangi jie bus išsaugoti sistemoje. Pasirinkus Svečio užsakymas ir paspaudus mygtuką Tęsti, Jūs tęsite pirkimą toliau (4 pav.).

4 paveikslėlis

4 paveikslėlis

4.  Dabar, turite nurodyti pirkimo procesui reikalingą informaciją. Žvaigždutėmis pažymėtus laukelius, privaloma užpildyti. Jei mokėtojo adresas ir adresas, kuriuo reikės pristatyti prekę, skiriasi, tuomet prieš paspaudžiant Tęsti reikėtų nuimti varnelę nuo Mano apmokėjimo adresas toks pat kaip pristatymo (5 pav.). Jei nesiskiria spauskite Tęsti, kad pereitumėte prie kito žingsnio.

5 paveikslėlis

5 paveikslėlis

5.  Kitame žingsnyje turite pasirinkti vieną iš pristatymo būdų (6 pav.). Pasirinkus norimą pristatymo būdą spauskite mygtuką Tęsti.

6 paveikslėlisjk

6 paveikslėlis

6.  Sekančiame žingsnyje turite pasirinkti vieną iš galimų atsiskaitymo būdų (7 pav.). Pasirinkus norimą mokėjimo būdą, privalote pažymėti, jog sutinkate su pirkimo taisyklėmis ir spausti mygtuką Tęsti 

7 paveikslėlis

7 paveikslėlis

7. Paskutiniame žingsnyje, matysite prekės kainą su pridėtais siuntimo ir atsiskaitymo mokesčiais, jei tokie taikomi pasirinktiems būdams. Jei galutinė suma teisinga, spauskite mygtuką – Patvirtinti užsakymą. Po mygtuko paspaudimo pamatysite žinutę apie suformuotą pageidaujamą užsakymą, nurodytu el. pašto adresu gausite pranešimą ir lauksite vadybininko patvirtinimo el.paštu arba nurodytu telefono numeriu.

Balticmobiles.lt - Mobiliųjų telefonų ir jų priedų parduotuvė © 2022