Taupant jūsų laiką, užsakymus rekomenduojame atlikti renkantis pristatymą į paštomatus arba kurjeriu.
Tolpeznikas -

Pirkom telefona Rugseji (Honor Magic5 Lite), reikejo greitai isvaziuoti i uzsieni, tai buvo keblu su pristatymu. Pardavejas asmeniskai su mumis susisieke, kartu issprendem sia problema ir telefonas buvo sekmingai pristatytas. Klientu aptarnavimas tiesiog super, telefonas laiko, negaliu skustis.

2023-11-26
Roberta - Kaunas

Pirkau telefona prieš kelis mėnesius, ekspozicine preke, ir galiu pasakyti kad labai džiaugiuosi viskas veikia ir telefonas visiškai kaip naujas, be jokių nesklandumų, labai malonus darbuotojai, per kelias dienas buvo galima pasiimti telefona, dar karta sakau kad labai džiaugiuosi ir tikrai rekomenduoju!

2023-10-31
Ugnė - Vilnius

Nudžiugau klientų aptarnavimu - susisiekė, papasakojo apie telefono komplektaciją bei pristatymo terminą, pasiteiravo, ar nereikia priedų papildomai. Pasirinkau pristatymą į parduotuvę Vilniuje ir atsiskaitymą atsiimant - viskas įvyko labai sklandžiai. Rekomenduoju šią įmonę. Sėkmės ir toliau!

2023-09-03
RAMŪNAS - VILNIUS

Ačiū Vilniaus komandai! Dirba greitai, kruopščiai ir profesionaliai .

2023-07-26
Darius -

Puikus bendravimas su klientais, labai greitas prekių pristatymas ir isipareigojimų vykdymas. Rekomenduoju.

2023-06-28
Matas -

Pirkau ekspozicini telefona, viskas tvarkingai, rekomenduoju

2023-06-09
Ieva - Mažeikiai

Pirkau ekspozicinį telefoną, labai džiaugiuosi aptarnavimu. Kantriai viską paaiškino, atsakė visus rūpimus klausimus. Telefoną siunčiaus per kurjerius. Pristatė per ne pilną savaitę. Nebuvo originalios dėžutės ir originalaus pakrovėjo, bet dėl to buvau perspėta. Siuntinys buvo kruopščiai supakuotas, pridėtas kito gamintojo krovimo laidas. Telefonas kaip naujas-jokių įbrėžimų, jokių naudojimo žymių. Naudojuos jau kelias dienas-viskas puikiai veikia. Kolkas esu labai patenkinta, gavau puikų gaminį už beveik perpus mažesnę kainą. Ačiū jums, sėkmės darbuose!

2023-04-27
Modestas -

Sveiki, pirkau ekspozicinį telefoną su keliais priedais. Vienas priedas netiko. Dar nebuvau susidūręs su tokiu operatyvumu, dėmesiu, rūpesčiu ir atsakomybe grąžinant prekę ir pinigus. Viskas Super. Valio šiam veržliam, jaunam ir atsakingam kolektyvui bei įmonei!

2022-11-26
TADAS - Švenčionių r.

Pirkau ekspozicinį telefoną, atrodo puikiai, kaip ką tik iš dėžutės, o kaina gerokai žemesnė. Maloniai bendraujantys pardavėjai, greitas pristatymas, rekomenduoju šią parduotuvę

2022-09-08
Aure - Pakruojis

Šauni e parduotuvė galima rasi reikiamą prekę greitas prystatimas.es u patenkintas. Patarčiau ir kitiems.

2022-08-02
Alma - Pasvalys

Pirkome ekspozicinį telefoną,telef onas puikus,vyrui patiko.Malonia i nustebino UAB „Baltic Mobiles“ atstovo požiūris į klientą.Perska mbino,viską išaiškino,malo niai bendravo,tiesi og šiais laikais to labai pasigendame,. Nuo pat telefono ragelio pakelimo iki prekės garantinių sąlygų išaiškinimo Tikiuosi, kad įsigytas mobilusis telefonas tarnaus ilgai. Sėkmės visai UAB „Baltic Mobiles“ komandai!

2022-07-15
Gintarė - kauno rajonas

pirkome ekspozicine preke kaip naujas telefonas laiku atsiuntė

2022-01-18
Igoris - Mažeikiai

Atėjo laiku kaip ir žadėjo.

2021-12-31
Olga - Vilnius

Pirkau ekspozicinį Iphone 11 internetu. Užsakiau penktadienį, trečiadienį atvažiavo. Truputi nuvilė labai smulkus įbrežimai, kurie beveik nesimato, o šiaip tai telefonas puikus. Baterija 92% bei puikiausia kamera, malonus aptarnavimas. Ačiū!

2021-08-28
Lina - Kretinga

esu nepaprastai laiminga, suradusi šią įmonę internete. Buvau maloniai išklausyta, informuota kada ir kokiu būdu gauti norimos serijos išmanųjį telefoną. Vadybininkas dėjo visas pastangas gauti telefoną it kiek įmanoma greičiau. Taip ir įvyko. Ir štai mano išsvajotasis išmanusis jau guli ant stalo vos per keletą dienų. Tikrai rekomenduoju visiems šią įmonę.

2021-08-27
Balticmobiles.lt - Mobiliųjų telefonų ir jų priedų parduotuvė © 2022