Taupant jūsų laiką, užsakymus rekomenduojame atlikti renkantis pristatymą į paštomatus arba kurjeriu.

Dėklas Samsung Galaxy A15 4G/A15 5G 3mk Matt Case silikoninis

 
Jau 14 metų dirbame Jums!
Kaina nuo: 14.00 €
Be mokesčių: 11.57 €
Mokant visą sumą iškart.
Valstybės nustatytas atminties laikmenos vienkartinis mokestis įskaičiuotas.
Prekės kodas: Dėklas Samsung Galaxy A15 4G/A15 5G 3mk Matt Case silikoninis

* Pageidaujama spalva:


Kiekis:
    - AR -   Pridėti palyginimui

Stilingas ir funkcionalus „3mk Matt Case“ dėklas, skirtas Samsung Galaxy A15 4G, Samsung Galaxy A15 5G telefonui.

Pagrindinės funkcijos:

  • Nepriekaištinga kokybė ir dizainas, tai patikimas duetas, užtikrinantis apsaugą ir puikią išvaizdą jūsų išmaniajam telefonui! Novatoriška ir maloni liesti medžiaga, puikiai amortizuojanti technologija ir tuo pačiu elegantiška apdaila – tai būdas išlaikyti tobulą telefono išvaizdą daugelį metų.

  • 3mk Matt dėklams patvirtinta „Absorber125™“ atsparumo klasė. Šie dėklai puikiai apsaugo jūsų telefoną kritimo metu, sugerdami smūgio jėgas. „Absorber125™“ atsparumo klasė patvirtina, kad 3mk „Matt Case“ apsaugotas telefonas buvo pažeistas po to, kai 26 kartus buvo nukritęs iš 125 cm aukščio.

  • 3mk dėklas yra pirmasis rinkoje, kurį galite lengvai išlaikyti švarų. Dėl aukštos dėklo kokybės galite ji skalbti skalbimo mašinoje su kitais drabužiais ar audiniais. Jokio šveitimo ar stiprių ploviklių.

  • Dėklų struktūra suderinama su belaidžiais telefono įkrovikliais, todėl telefoną galima patogiai įkrauti tokiu būdu, neišimant dėklo.

  • Šios klasės dėklai yra labai lankstūs ir puikiai priglunda prie telefono, apsaugant jį nuo žalingo smėlio ir dulkių poveikio. Ekranas apsaugotas šiek tiek paaukštintais korpuso kraštais.

  • 3mk Matt Case apsaugo visus išsikišusius mygtukus, o EasyClick™ mygtukų standartas garantuoja visišką lietimo jautrumą. 3mk „Matt Case“ taip pat turi tikslias visų būtinų telefono lizdų išpjovas.

  • Paaukštinti kraštai aplink fotoaparato objektyvą, maksimaliai apsaugai nuo telefono kameros objektyvo subraižymų. Kaskart padėjus telefoną, lęšiai tiesiogiai neliečia paviršiaus ir yra puikiai apsaugoti nuo įbrėžimų.

„3mk Matt Case“ dėklas yra puikus pasirinkimas visiems, kurie ieško išskirtinės kokybės.

Balticmobiles.lt - Mobiliųjų telefonų ir jų priedų parduotuvė © 2022